Uporaba vilinskih simbolov pri uresničevanju srčnih želja

Vilinski simboli so izšli že precej let nazaj v obliki knjige avtorice Marjetke Jeršak. Knjiga mi je prišla v roke slučajno in ker verjamem v moč namere in v moč simbolov iz katerih je sestavljen naš pojavni svet, sem vilinske simbole pričela preizkušati v praksi. Praksa je pokazala, da resnično delujejo. Seveda nič ne more delovati, če ne sprožimo dovoljšnjo količino volje in energije v določeno smer. Zato tisti, ki ne verjamejo v skrivnostno moč magije, ki je z nami že od pamtiveka in ki je zapisana celo v Bibliji v stavku “In Beseda je Meso postala,” ne morejo biti priča čudežom, ki se dogajajo na tem planetu. Dr Jung je rekel, da je sodobni človek zaprt v intelektualni puščavi in da zaradi tega nastaja vedno več duševnih bolezni. Zaradi potlačitve naše naravne potrebe po čustvovanju z celotnim kozmosom. Naši predniki so zemljo imenovali “Mati Zemlja”. Sodobni človek ji pravi Materija, materijal… materijal za gradnjo, celo umazanijo za nohti, ki je krasila naše stare mame, ker so še imele vsakodnevni stik z zemljo, imamo za nespodobno. Skratka, knjiga Vilinskih simbolov mi je odprla vrata v vilinske svetove, v svetove, kjer živijo bitja, ki so še povezana s srcem z naravo in ki nam lahko pomagajo ponovno vzpostaviti izgubljeno vez.

Uporaba vilinskih simbolov pri uresničevanju srčnih želja

Najlažji način je praksa. Praktična uporaba vilinskim simbolov zajema tudi veliko mero kreativnosti, saj jih lahko rišemo v zrak, na zemljo, na kamen, na les,… Lahko jim vdahnemo življenje z barvami, z bleščicami in seveda, s svojimi čustvi in jasno namero. Na ta način nam lahko Vilinski simboli obogatijo življenje in vrnejo pozabljen občutek magičnosti bivanja. Vilinskih simbolov je veliko. V knjigi gredo kar po abecedi. Vsak Vilinski simbol ima tudi Vilinsko ime, kot na primer, se Vilinski simbol za Ljubezen imenuje Amar Nat, Vilinski simbol za Luč, Lum Nut, Vilinski simbol za Resnico, Al Magrim, ya Radost, Aleria Gana, za zaupanje, Elam Lin. Vilinski simbol za porod mi je pomagal roditi v ekstazi. Res nam lahko pomagajo uresničiti naše srčne želje.