Erotične masaže so na voljo v več oblikah

Salon erotične masaže ponuja ogromno možnosti za masažo – vse od ročne masaže z oljem, klasične erotične masaže ter erotične masaže. Pri masaži z oljem vam maserji naoljijo telo ter vas s spretnimi gibi intenzivno masirajo. Zagotavljamo vam, da boste kot prerojeni. Udarjali se boste po glavi, zakaj tega niste poskusili že prej. Sproščujoč dotik maserja vas bo »zadel« ravno na tistem mestu, kjer ga najbolj potrebujete za popolno sprostitev. Vsi centri v telesu se bodo sprostili. V topli atmosferi boste začutili mravljince po telesu in energija bo kar na novo stekla. Vsaka seansa erotične masaže je začinjena s posebno tehniko, ki se imenuje body to body masaža. Pri te maser oziroma maserka počasi s celim naoljenim telesom drgne ob vaše telo, medtem ko se vi predajate užitku na nebeško mehkem ležišču.

Ogromno ljudi kar ne more in ne more prehvaliti učinkov erotične masaže. Pravijo, da je nanje delovala še bolje kot navadna, klasična masaža, da so bili cel teden nasmejani in da se je močno izboljšala njihova samozavest v postelji ter hkrati tudi njihovo erotično in spolno življenje. Njihova spolnost je postala bolj začinjena, z bolj erotičnim pridihom in z več domišljije. Seveda so na koncu zadovoljni vsi, tudi njihove partnerke. Saj ni treba, da izvejo, da je bil mož ali fant na erotični masaži. Z obiskom erotične masaže nikogar ne prevarate, zato lahko imate čisto vest. Vsi smo krvavi pod kožo in ta oblika masaže bi prijala vsakomur, tudi tistemu, ki izgleda najbolj zadrto in ima največ za povedati proti njej. Erotična masaža sicer ni ravno poceni, zato si je večina ljudi ne more redno privoščiti. Večinoma jo obiščejo nekajkrat letno oziroma na vsakih nekaj mesecev. Radi tudi preizkušajo vedno nove maserke ali maserja in spoznavajo čare vsakega izmed njih.